هزینه مهاجرت به آلمان در سال 2021 چقدر است؟

زبان آلمانی از کجا آمده است؟

در این مطلب درباره ی زبان آلمانی از کجا آمده است؟  می خواهیم شما را با این زبان آلمانی از کجا آمده است؟  آشنا کنیم با مجله آنلاین آزمون پرو همراه شوید:

زبان آلمانی یکی از مهمترین و پرمصرف ترین زبانهای جهان است. مدت هاست که زبان شناسان سعی در پیدایش ریشه زبان آلمانی و زبان های پیشین آن دارند ، اما آنها فقط می توانند حدس و گمان بزنند. تاریخچه زبان آلمانی فقط از اوایل قرون وسطی مستند است ، قبل از آن تا حدودی در تاریکی است. AZMOONPRO.COM از طریق نظریه های مختلف به مرور زمان می پردازد و سعی می کند توسعه زبان ملی آلمانی امروز ما را ردیابی کند.

اکنون آلمانی یکی از ده زبان مهم در جهان است. به سختی هر زبان اروپایی دیگر دارای این تعداد زبان مادری است و به سختی زبان دیگری به این گستردگی صحبت می شود. این سوال که زبان آلمانی در اصل از کجا آمده در هاله ای از ابهام است و بسیاری از علامت های سوال ، حتی در زبانشناسی امروز می تواند پاسخ دهد.

از آنجا که نوشتن به سادگی در قرون اولیه توسعه زبان اختراع نشده است ، تعیین دقیقاً چگونگی و از کجا تک تک زبانهای اروپایی دشوار است. فقط جند نظریه وجود دارند.

اگر دوست داری سطح زبان آلمانیتو بسنجی، حتما در آزمون آنلاین آزمون پرو شرکت کن!( آزمون A1 , آزمون A2 , آزمون B1 , آزمون B2)

هند و اروپایی – زبان باستانی مرموز

واضح است که خانواده های زبان ژرمنی ، مانند سایر گروه های زبانی اروپایی مانند زبان های اسلاوی ، بالتیک یا رومانسی ، از آنچه به نام هند و اروپایی شناخته می شود ، رشد کردند. جایی که ریشه این زبان اصلی اروپایی است ، تا به امروز مورد اختلاف دانشمندان است. با این حال ، نظریه استپ ، که ریشه زبان اصلی را در استپ روسی قرار می دهد ، و فرضیه نسبتاً جدید آناتولی بسیار گسترده است. مورد آخر توسط تیمی از محققان در دانشگاه اوکلند (نیوزیلند) ایجاد شده و فرض می کند که زبان هند و اروپایی در آناتولی (ترکیه امروزی) توسعه یافته و حدود ۱۰ هزار سال پیش همراه با دانش کشاورزی در اروپا گسترش یافته است.

بخوانید:  مزایا و معایب زندگی در آلمان

قبایل گرمانی سرگردان – از اسکاندیناوی گرفته تا تمام اروپا

زبانهای ژرمنی بعد از شکل گیری از زبان هند و اروپایی خصوصاً در نواحی اطراف آلمان کنونی و اسکاندیناوی گسترش یافت. علاوه بر زبانهای ژرمنی شمالی (سوئدی ، نروژی ، ایسلندی ، دانمارکی) و ژرمنی شرقی (به عنوان مثال گوتیک) ، این زبانها شامل زبانهای ژرمنی غربی نیز می شود که آلمانی و انگلیسی از آنها به مرور زمان توسعه یافتند.

آلمانی های بدوی احتمالاً مربوط به ۲۰۰۰ سال قبل از میلاد بوده اندکه امروز ساکن اسکاندیناوی و آلمان شمالی اند. از آنجا ، بسیاری از قبایل ژرمنی به ویژه از قرن ۲ میلادی به بعد به جنوب مهاجرت کردند. پزشک لودویگ ویلسر در پایان قرن نوزدهم نظریه مربوطه را فرموله کرد ، اما این فرضیه نیز هنوز اثبات نشده است.

زبانها و گویشهای قبیله ای – اولین زبانهای آلمانی

توسعه بعدی زبانهای مختلف قبیله ای ژرمنی به اصطلاحاً گویش های آلمانی پیش از قدیم نسبتاً قطعی تلقی می شود. این تحول با تأثیرات شدید زبان لاتین در امپراتوری روم مشخص شده است.

برخی از این گویش ها امروزه نیز به شکل تغییر یافته ای استفاده می شوند ، به عنوان مثال باواریایی ، فرانکونیایی یا ساکسونی. واژگان و دستور زبان لهجه های اولیه آلمانی بعداً قوانین زبان آلمانی های قدیم را شکل داد. دانشمندان امروز تصور می کنند که این پیشرفت از حدود سال ۶۰۰ میلادی آغاز شده و احتمالاً تا قرن ۱۱ ادامه داشته است. در این دوره کلمه “آلمانی” برای اولین بار به معنای فعلی آن ظاهر می شود: این به معنی “مردمی” یا “متعلق به مردم” است.

بخوانید:  با عید پاک در آلمان بیشتر آشنا شوید!!

از قرون وسطی تا امروز – آلمانی های باستانی بالا ، آلمانی های میانه میانه ، آلمانی های عالی جدید

پس از سقوط امپراتوری روم در طی مهاجرت مردم (قرن ۵) ، مسیحی شدن قبایل بت پرست در اروپای غربی (قرن ۶ و ۷) و گسترش امپراتوری فرانکونی (تا قرن ۹) ، یک آلمانی تبلور یافت برای اولین بار “قلمرو ملی” خارج شد.

این جایی است که سفر زبان آلمانی به پایان می رسد: قبایل مهاجر قبلاً عمدتاً ساکن شده و فرهنگ و جامعه ای “آلمانی” را با زبان ملی خود تشکیل دادند ، که از آلمانی های قدیم تا آلمانی میانه  به آلمانی جدید. این زبان امروز علاوه بر آلمان ، اتریش و سوئیس ، در مناطقی از ایتالیا ، فرانسه و بلژیک و همچنین در لیختن اشتاین و لوکزامبورگ صحبت می شود.

جهت انجام انگیزه نامه تحصیلی برای مهاجرت به آلمان به سایت آزمون پرو مراجعه کنید و کمتر از ۱۴ روز کاری و با کمترین هزینه انگیزه نامه خود را دریافت کنید.