دانشگاه فنی دورتموند

دانشگاه فنی دورتموند

در این مطلب می خواهیم به معرفی دانشگاه فنی دوزتموند بپردازیم.

پس در ادامه مطلب با آزمون پرو همراه باشید!

دانشگاه فنی دورتموند از ۵۰ سال پیش تأسیس شده و دارای ۱۶ دانشکده در علوم طبیعی و مهندسی ، علوم اجتماعی و فرهنگی است ، اعتبار ویژه ای پیدا کرده است.

این دانشگاه حدود ۳۴۵۰۰ دانشجو و ۶۳۰۰ کارمند دارد که شامل ۳۰۰ استاد است.

اگر دوست داری سطح زبان آلمانیتو بسنجی، حتما در آزمون آنلاین آزمون پرو شرکت کن!( آزمون A1 , آزمون A2 , آزمون B1 , آزمون B2)

طیف وسیعی از دوره ها شامل حدود ۸۰ دوره است. در تحقیق ، دانشگاه TU دورتموند به ویژه در چهار زمینه مشخصات: (۱) مواد ، فن آوری تولید و تدارکات ، (۲) بیولوژی شیمیایی ، مواد فعال و مهندسی فرآیند ، (۳) تجزیه و تحلیل داده ها ، مدل سازی و شبیه سازی ، و (۴) ) آموزش ، مدرسه و شمول.

TU دورتموند تا پنجاهمین سالگرد تولد خود در رده سوم در میان شرکت های تازه تاسیس در آلمان در رتبه بندی QS “50 برتر زیر ۵۰” قرار داشت.

دانشگاه فنی دورتموند مخفف تعامل مجموعه ای بی نظیر از علوم طبیعی و مهندسی و همچنین علوم اجتماعی و فرهنگی است. دانشگاه فنی دورتموند در  نشان می دهد که هنر ، خلاقیت و نوآوری های مرتبط با آن جایگاه مهمی در دانشگاه دارند و علم بخشی مهم از فرهنگ است. با تاسیس پردیس شهر خود ، این دانشگاه عمداً گامی به سمت مرکز شهر دورتموند و همچنین به سمت جمعیت دورتموند برداشته است.

دانشگاه فنی دورتموند

دانشگاه فنی دورتموند

پردیس شهر پنجره دانشگاه فنی در شهر شما است. حضور در این دانشگاه، زمینه های جدیدی از تجربه و فرصت را برای معلمان و دانش آموزان برای مشارکت فعال در جامعه شهری فراهم می کند.

بخوانید:  معرفی دانشگاه زیگن

عموم علاقه مندان این فرصت را دارند که در مورد TU Dortmund اطلاعات بیشتری کسب کنند ، با حضور در نمایشگاه ها ، قرائت ها ، کارگاه ها و سایر رویدادها. در پروژه های مشترک با شرکای داخلی ، و همچنین با سایر بازیگران از شهر و منطقه ، دانشگاه فنی دورتموند این فرصت را می بیند که مرکز هنر و خلاقیت را تقویت کند.

همکاری های متنوع با ژاپن در فعالیت های بین المللی سازی دانشگاه TU Dortmund کاملاً تثبیت شده و فعالیت های تحقیقاتی در ژاپن به طور مداوم در حال گسترش است.

جهت انجام انگیزه نامه تحصیلی برای مهاجرت به آلمان به سایت آزمون پرو مراجعه کنید و کمتر از ۱۴ روز کاری و با کمترین هزینه انگیزه نامه خود را دریافت کنید.

TU Dortmund همچنین عضو اتحاد دانشگاه روهر (UA Ruhr) است. تحت شعار “با همدیگر بهتر” ، سه دانشگاه بزرگ منطقه Ruhr TU Dortmund ، دانشگاه Ruhr Bochum و University Duisburg-Essen با هم ادغام شدند و UA Ruhr را تشکیل دادند که هدفشان تقویت عملکرد خود می باشد.