معرفی دانشگاه زیگن

معرفی دانشگاه زیگن

در این مطلب می خواهیم به معرفی دانشگاه زیگن بپردازیم.

پس در ادامه مطلب با آزمون پرو همراه باشید!

دانشگاه زیگن یک دانشگاه نوآور است. در سال ۲۰۱۲ چهلمین سالگرد این دانشگاه جشن گرفته شد.

دانشگاه زیگن در سال ۱۹۷۲ به عنوان یکی از پنج دانشگاه جامع جدید در ایالت نوردراین-وستفالن تاسیس شد و در سال ۲۰۰۳ به دانشگاه زیگن تبدیل شد. امروز بیش از ۱۹۲۰۰ دانشجو در این دانشگاه تحصیل می کنند ، حدود ۳۲۰۰ کارمند علمی و غیر علمی به مدیریت ، تحقیق و تدریس برای آینده مشغول هستند.

جهت انجام انگیزه نامه تحصیلی برای مهاجرت به آلمان به سایت آزمون پرو مراجعه کنید و کمتر از ۱۴ روز کاری و با کمترین هزینه انگیزه نامه خود را دریافت کنید.

دانشگاه زیگن کاملاً در منطقه South Westphalia لنگر انداخته است و به طور گسترده ای در سطح ملی و بین المللی فعالیت دارد.

از طریق همکاری های متنوع و انتقال دانش فشرده ، به عنوان محرکی برای نوآوری و توسعه عمل می کند. راهنمای اصلی این داتشگاه  “شکل دادن به آینده به شکل انسانی” است.

تقویت و تقویت نمایه تحقیقات بین رشته ای با موفقیت در حال پیشرفت است و بودجه شخص ثالث به طور پیوسته در حال افزایش است. این امر با اطمینان از کیفیت بالای تدریس – بیش از هر چیز از طریق پیوند نزدیک تئوری و عمل و همچنین ارتباط نظارتی خوب بین اساتید و دانشجویان همراه است.

معرفی دانشگاه زیگن

معرفی دانشگاه زیگن

دانشگاه سیگن شامل چهار دانشکده است:

  • دانشکده فلسفه 
  • دانشکده آموزش و پرورش 
  • معماری
  • هنرها ،
  • دانشکده اقتصاد 
  • انفورماتیک
  • تجارت
  • قانون تجارت

دانشکده علم و صنعت:

شش بخش مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، شیمی / زیست شناسی، ریاضیات، مهندسی برق / علوم کامپیوتر و فیزیک در دانشکده علوم طبیعی و فناوری با هم ترکیب شده اند).
عبور از مرزها بخشی از زندگی روزمره است ، به عنوان مثال موضوعات سنتی MINT با علوم انسانی ، علوم اجتماعی و اقتصادی کار می کنند. تحقیقات اساسی و تحقیقات کاربردی اغلب دست به دست هم می دهند.

 

معرفی دانشگاه زیگن

معرفی دانشگاه زیگن

چهار حوزه تحقیقاتی اصلی پدید آمده است:

مطالعات بین رشته ای فرهنگی و رسانه ای ؛
“ایجاد فضاها” به عنوان محور تحقیق در مورد معماری فرهنگی و فضایی جهان های آموزشی و فضاهای اجتماعی.

“حکمرانی” به عنوان ساختار اصلی راهنما برای بررسی سازوکارهای کنترل و تنظیم سازمانهای مدرن با تمرکز ویژه بر شرکتهای متوسط.

اگر دوست داری سطح زبان آلمانیتو بسنجی، حتما در آزمون آنلاین آزمون پرو شرکت کن!( آزمون A1 , آزمون A2 , آزمون B1 , آزمون B2)

“نوآوری همگرا” به عنوان تحقیقات تکمیلی اساسی و کاربردی در زمینه اصول علمی ، فنی ، روش ها و سیستم ها، به ویژه در زمینه های فن آوری حسگر ، مواد نوآورانه و فناوری های تولید هوشمند.

کالج تحقیقاتی “شکل دادن به آینده انسانی”
یک نهاد برای کارهای علمی بین رشته ای، دانشکده تحقیقاتی “شکل دادن به آینده به آینده انسانی” است ، که همچنین ثابت شده است که برای دانشمندان مهمان مشهور بسیار جذاب است.

ایده اصلی این نیست که آینده را به خاطر خود کشف کنیم ، بلکه باید در فرض شکل گیری حال حاضر به گونه ای باشیم که ارزش زندگی در آینده را نیز داشته باشد.

بخوانید:  معرفی دانشگاه وستلفالیان ویلهلم مونستر