معرفی دانشگاه علمی کاربردی نورتینگن-گایزلینگن

معرفی دانشگاه علمی کاربردی نورتینگن-گایزلینگن

در این مطلب می خواهیم به معرفی دانشگاه علمی کاربردی نورتینگن-گایزلینگن و بررسی ویژگی های این دانشگاه بپردازیم.

پس در ادامه مطلب با منبع امتحانات آلمانی آنلاین آزمایشی آزمون پرو همراه باشید!

دانشگاه نورتینگن-گایزلینگن  Hochschule für Wirtschaft und Umwelt Nürtingen-Geislingen یک دانشگاه دولتی علمی کاربردی است که در شهرهای نورتینگن و گیسلینگن آن اشتیگ ، در ایالت بادن-وورتمبرگ آلمان مستقر است.

اگر دوست داری سطح زبان آلمانیتو بسنجی، حتما در آزمون آنلاین آزمون پرو شرکت کن!( آزمون A1 , آزمون A2 , آزمون B1 , آزمون B2)

معرفی دانشگاه علمی کاربردی نورتینگن-گایزلینگن

“Höhere Landbauschule” (کالج عالی کشاورزی) در سال ۱۹۴۹ تاسیس شد ، اما بعداً این نام به دانشکده مهندسی کشاورزی تغییر یافت. دانشگاه نوئرتینگن در ابتدا دوره های کشاورزی ، اقتصاد بازرگانی و نگهداری منظر را ارائه می داد و در سال ۱۹۸۸ تاسیسات دیگری را در Geislingen an der Steige با دوره هایی در صنعت خودرو ، حقوق اقتصادی ، بهداشت و مدیریت گردشگری و مدیریت انرژی و بازیافت ایجاد کرد.

در چارچوب فرآیند بولونیا برای بین المللی سازی صلاحیت های حرفه ای، تمام دوره های دیپلم به دوره های لیسانس تبدیل شدند.

 

معرفی دانشگاه علمی کاربردی نورتینگن-گایزلینگن

معرفی دانشگاه علمی کاربردی نورتینگن-گایزلینگن

در سال ۲۰۰۹ ، تمام فعالیت ها در زمینه “امور مالی بین الملل” در مدرسه مالیه اروپا (ESF) ادغام شدند. این دوره لیسانس “مدیریت مالی بین المللی” و دوره کارشناسی ارشد “امور مالی بین المللی” را همراه با تمام فعالیت های آموزشی و تحقیقاتی پذیرفت .

در ۲۴ آوریل ۲۰۱۲ ، دانشکده و “موسسه اروپایی مهندسی مالی و تحقیقات مرتبط” وابسته (EIFD) جایزه آموزشی بنیاد آموزش و پرورش را دریافت کردند.

دانشکده های دانشگاه علمی کاربردی نورتینگن-گایزلینگن:

  • دانشکده تجارت و اقتصاد بین المل
  • دانشکده کشاورزی ، اقتصاد ملی و مدیریت
  • دانشکده معماری منظر ، محیط زیست و برنامه ریزی شهر
  • دانشکده اقتصاد و حقوق

 

بخوانید:  معرفی دانشگاه زیگن

روند درخواست و هزینه شهریه:

گواهی عملکرد تحصیلی قبلی به همراه نتایج آزمون برای ارائه توسط کمیته پذیرش لازم است. به طور سنتی سال تحصیلی مانند بسیاری دیگر از دانشگاه های آلمان به ترم تقسیم می شود. ۱۰۰۰ دلار / دلار این دانشگاه همچنین برنامه های کارشناسی ارشد را ارائه می دهد که هزینه آنها سالانه ۱۰۰۰ دلار است. حتی اگر شهریه آنقدرها بالا نباشد ، دانشجویان هنوز هم می توانند برای بورس تحصیلی اقدام کنند. اطلاعات بیشتر را می توان در وب سایت رسمی دانشگاه http://www.hfwu.de یافت.

معرفی دانشگاه علمی کاربردی نورتینگن-گایزلینگن

معرفی دانشگاه علمی کاربردی نورتینگن-گایزلینگن

ساختار دانشگاه علمی کاربردی نورتینگن-گایزلینگن:

دانشگاه نورتینگن-گیزلینگن نسبتاً کوچک است و به طور متوسط حدود ۵۰۰۰ دانشجو آموزش می دهد. شهروندان خارجی می توانند درخواست های خود را به همراه دانشجویان محلی ارسال کنند. در HfWU هیات علمی ۲۹۹ متخصص مختلف را در بر می گیرد. این دانشگاه شرکای بین المللی دارد که به دانشجویانش امکان می دهد در برنامه های تبادل شرکت کنند. این دانشگاه دارای پروفایل های شبکه های اجتماعی Facebook ، Linkedin است ، جایی که می توانید در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

جهت انجام انگیزه نامه تحصیلی برای مهاجرت به آلمان به سایت آزمون پرو مراجعه کنید و کمتر از ۱۴ روز کاری و با کمترین هزینه انگیزه نامه خود را دریافت کنید.

زیرساخت های دانشگاه علمی کاربردی نورتینگن-گایزلینگن:

دانشجویان به کتابخانه دانشگاه دسترسی دارند. دانشجویان می توانند برای خوابگاه اقدام کنند.