همه چیز درباره نمونه انگیزه نامه کاری آلمان :

ویزای جستجوی کار برای مهاجرت به آلمان

ویزای جستجوی کار آلمان و لیست مشاغل مورد نیاز برای کشور آلمان، شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای جستجوی کار آلمان در این مقاله به صورت کاملا علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفته شده است.

همواره سوالاتی در زمینه کار در آلمان و اخذ ویزای جست و جوی کار این کشور برای متقاضیان مهاجرت به آلمان پیش می آید از جمله اینکه نرخ بیکاری کشور آلمان چگونه است؟

آیا با ویزای جستجوی کار آلمان می توان پاسپورت آلمان را بدست آورد؟ شرایط ویزای همراه برای ویزای کار آلمان چگونه است؟

در  مقاله ویزای جستجوی کار برای مهاجرت به آلمان  پاسخ این سوالات را ارائه خواهیم داد. این مقاله جهت افزایش اطلاعات و آگاهی شما عزیزان در این خصوص تهیه شده است.

اگر در جستجوی کار از خارج از کشور با مشکل روبرو هستید ، می توانید درخواست a اجازه اقامتکه مطابق با بخش ۲۰ (۱) (۲) AufenthG (قانون اقامت آلمان) ، متخصصان واجد شرایط را قادر می سازد تا به منظور جستجوی کار وارد آلمان شوند .

https://www.instagram.com/azmoonpro/

 

برای اینکه بفهمید آیا برای ورود به آلمان به ویزا احتیاج دارید یا خیر ، ببینید چه کسی به ویزا نیاز دارد؟

ویزای جستجوی کار این امکان را به افرادی که بدنبال کار در آلمان هستند ، می دهد. نوع ویزا نسبتاً جدید است. ویزای جستجوی شغل نشان دهنده وضعیت فعلی آلمان به عنوان یکی از محبوب ترین کشورها در جهان برای مهاجرت داخلی است. واقع در قلب اروپا ، با اقتصادی قوی ، سیستم آموزشی گسترده و کشوری پر از فرصت ، جای تعجب نیست که آلمان به عنوان یک مقصد مهاجرت محبوبیت خود را نشان دهد.

بخوانید:  5 کتاب برای یادگیری زبان آلمانی

در این مقاله ، ما شرایط لازم برای ویزای جستجوگر کار را شرح خواهیم داد و همچنین به برخی از سوالات متداول در مورد آن پاسخ خواهیم داد.

معرفی دانشگاه زپلین

معرفی دانشگاه زپلین

با این حال ، اطلاعات ارائه شده در اینجا به عنوان یک مرور کلی است و جایگزین مشاوره حقوقی حرفه ای نیست. در صورت نیاز به کمک تخصصی تر ، لطفا با قانون مهاجرت ما تماس بگیرید تیم مستقیماً از اطلاعات تماس زیر این مقاله استفاده کنید.

شرایط صدور ویزا برای افراد جویای کار چیست؟

  • شما می توانید مدرک آموزش شغلی یا آکادمیک را ارائه دهید.
  • مدارک شما در آلمان شناخته شده است یا معادل مدرک یا دیپلم آلمان است. اگر به دنبال کار در یک حرفه تنظیم شده ، یعنی در بهداشت و درمان هستید ، aمجوز تمرین حرفه ایاجباری است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش تشخیص ، لطفاً به شناخت مراجعه کنید .
  • آیا آموزش حرفه ای را گذرانده اید؟ در این صورت ، شما باید مدارکی را برای داشتن مهارت های زبان آلمانی مورد نیاز شغل مورد نظر خود ارائه دهید. به طور کلی ، حداقل سطح B1 مطابق باچارچوب مرجع مشترک اروپا برای زبانها (CEFR) مورد نیاز است.
  • شما قادر هستید ثابت کنید که می توانید هزینه های زندگی خود را به اندازه کافی تأمین کنید ، زیرا در این مدت نمی توانید به کار مزدی بپردازید. اثبات توانایی پوشش دادنهزینه های زندگی می تواند در قالب یک حساب مسدود شده ارائه شود اعلام تعهد.

اگر دوست داری سطح زبان آلمانیتو بسنجی، حتما در آزمون آنلاین آزمون پرو شرکت کن!

( آزمون A1 , آزمون A2 , آزمون B1 , آزمون B2)

ویزا برای افراد جویای کار چه فرصت هایی را ارائه می دهد؟

ویزا یا اجازه اقامت  برای افراد جویای کار می تواند برای مدت زمان حداکثر شش ماه صادر شود.

بخوانید:  معرفی دانشگاه هایدل برگ

مهم: لطفا توجه داشته باشید که اجازه اقامت افراد جویای کار قابل تمدید نیست. پس از انقضا permit اجازه اقامت ، فقط زمانی می توانید مجدداً درخواست ویزای مشابه کنید که مدت مشابهی را که در آلمان در حین جستجوی کار در آلمان گذرانده اید ، در خارج از کشور گذراندید.

همه چیز درباره نمونه انگیزه نامه کاری آلمان :

همه چیز درباره نمونه انگیزه نامه کاری آلمان :

اگر شغلی متناسب با شرایط خود پیدا کرده اید ، می توانید برای دریافت کارت آبی اتحادیه اروپا یا اجازه اقامت برای متخصصان واجد شرایط مستقیم در آلمان در اداره امور خارجه محلی خود درخواست کنید بدون اینکه برای این منظور از قبل به آلمان بیایید.

برای درخواست ویزای اقامت طولانی مدت آلمان به منظور کاریابی آلمان می توانید از طرق زیر درخواست کنید:

اشتغال

اگر شما پیشنهاد کاری در آلمان دارید

خود اشتغالی

اگر شما مایل به ایجاد یک کسب و کار در آلمان و یا به عنوان متخصص آزاد کار کنید

جستجوی کار

اگر در آلمان به دنبال یک شغل هستید

کار کردن به عنوان Au pair

برای بزرگسالان جوان که مایل به یادگیری فرهنگ و زبان آلمانی هستند

ویزای کار تعطیلات

برای جوانان چندین کشور که قراردادهای ویزای کار تعطیلات را با آلمان امضا کردند

  ویزای جستجوی کار برای مهاجرت به آلمان

انجام انگیزه نامه تحصیلی برای مهاجرت به آلمان به سایت آزمون پرو مراجعه کنید و کمتر از ۱۴ روز کاری و با کمترین هزینه انگیزه نامه خود را دریافت کنید.