هزینه مهاجرت به آلمان و هزینه های زندگی در آلمان

آیا ادامه تحصیل در آلمان کار منطقی ای است؟

 پنج دلیل برای ادامه تحصیل در آلمان در آلمان

در این مطلب درباره ی  پنج دلیل برای ادامه تحصیل در آلمان  می خواهیم شما را با این  ۵  مرحله آشنا کنیم با مجله آنلاین آزمون پرو همراه شوید:

آلمان یکی از ۴ کشور مقصد محبوب دانشجویان بین المللی است. بیش از سیزده درصد دانشجویان دانشگاه های آلمان در سال ۲۰۱۸ ، مانند شما ، از سراسر جهان آمده اند. آلمان یک مکان جذاب برای تحصیل است و یک مدرک دانشگاهی آلمان توسط کارفرمایان در سراسر جهان ارزش دارد.

  1. کلاس اول

دانشگاه های آلمان سطح بسیار خوبی از آموزش و تحقیق را به شما ارائه می دهند که از بهترین در جهان است. شما مدرکی با شهرت بین المللی کسب خواهید کرد که فرصت های بسیار خوبی در بازار کار در سراسر جهان به شما می دهد.

معرفی دانشگاه زیگن

معرفی دانشگاه زیگن

  1. تنوع و حق انتخاب

دامنه دروس در دانشگاه های آلمان بسیار زیاد است و به شما این فرصت را می دهد تا روی موضوعی که می خواهید تمرکز کنید. طیف گسترده ای از برنامه های بین المللی و همچنین دوره های بین رشته ای شما را قادر به تخصص می کند.

شهر کلن

شهر کلن

هنگام تحصیل ، زیبایی و تنوع آلمان را کشف کنید! اگر برای تحصیل خود مجبور به مطالعه نیستید ، فرصتهای بی شماری برای شناخت بهتر کشور تحصیل وجود دارد: به عنوان مثال با رفتن به یک موزه ، سینما ، تئاتر ، ملاقات با دوستان ، نشستن در باغ آبجو ، قدم زدن در ساحل ، شنا در دریاچه ، بالای کوه از قلعه ای قدیمی بالا بروید یا کاوش کنید.

اگر دوست داری سطح زبان آلمانیتو بسنجی، حتما در آزمون آنلاین آزمون پرو شرکت کن!( آزمون A1 , آزمون A2 , آزمون B1 , آزمون B2)

  1. عملکرد گرا

در دانشگاه های آلمان پیشنهادات علمی عالی ، در دانشگاه های علمی کاربردی فرصت های جذاب مطالعه عملی را خواهید یافت. در بسیاری از دوره ها ، نظریه و عمل از نزدیک با هم مرتبط هستند از آنجا که بسیاری از دانشگاه ها مستقیماً با شرکت ها کار می کنند. با این کار بعداً شروع زندگی حرفه ای برای شما بسیار راحت تر خواهد شد.

شهر فرانکفورت

شهر فرانکفورت

  1. ارتقا پتانسیل

آلمان پتانسیل شما را ارتقا می دهد. در اینجا می توانید آزادانه توانایی های فکری و استعدادهای شخصی خود را رشد داده و به فرم بالایی دست پیدا کنید. عزم ، انگیزه و تعهد در صورتی که بخواهید به یک چیز بزرگ – در طول تحصیل خود ، بلکه بعد از آن – دست یابید ، درهای زیادی را برای شما باز می کند.

شهر فرانکفورت

شهر فرانکفورت

  1. امنیت

در مقایسه بین المللی ، آلمان یک کشور امن است. شما می توانید آزادانه در اینجا – چه در شهر ، چه در کشور ، شبانه روز حرکت کنید. آلمان با ثبات اقتصادی و سیاسی خود شرایط ایده آلی را برای تحصیلات شما ارائه می دهد.

جهت انجام انگیزه نامه تحصیلی برای مهاجرت به آلمان به سایت آزمون پرو مراجعه کنید و کمتر از ۱۴ روز کاری و با کمترین هزینه انگیزه نامه خود را دریافت کنید.

بخوانید:  معرفی دانشگاه گوته فرانکفورت
اشتراک‌گذاری