معرفی دانشگاه وستلفالیان ویلهلم مونستر

معرفی دانشگاه وستلفالیان ویلهلم مونستر

در این مطلب می خواهیم به معرفی دانشگاه وستلفالیان ویلهلم مونستر بپردازیم.

پس در ادامه مطلب با آزمون پرو همراه باشید!

دانشگاه مونستر سومین دانشگاه بزرگ آلمان است. در حال حاضر ، حدود ۳۹۰۰۰ دانشجو ثبت نام می کنند و هر ساله حدود ۵۰۰۰ نفر دانش آموخته می شوند.

محبوبیت دانشگاه بدون شک به دلیل طیف گسترده ای از موضوعات ارائه شده (بیش از ۱۲۰) ، برتری در تحقیقات انجام شده در بسیاری از بخش ها و کیفیت بالا است. دانشگاه مونستر یک بعد بین المللی دارد. بیش از ۳۵۰۰ دانشجوی خارجی در این دانشگاه تحصیل می کنند و با بیش از ۴۰۰ موسسه دانشگاهی در سراسر جهان توافق نامه همکاری دارد.

مونستر به همراه Enschede (هلند) و Osnabrück (آلمان) یک مثلث دانشگاهی در منطقه معروف به “Euregio” تشکیل می دهد. کلانشهر Westphalian گاهی اوقات به عنوان یک بهشت ​​دوچرخه سواری توصیف می شود. در این کلانشهر مسیرهای دوچرخه بسیار زیادی وجود دارد و اکثر دانشجویان با دوچرخه تردد می کنند.

معرفی دانشگاه وستلفالیان ویلهلم مونستر

معرفی دانشگاه وستلفالیان ویلهلم مونستر

موسسات متعدد دانشگاه در سراسر مرکز شهر و همچنین مناطق غربی مونستر پراکنده شده اند. با این حال ، اگرچه ساختمانهای آن در مسافت پیاده روی یا دوچرخه سواری قرار دارند ، اما دانشگاه مونستر از این جهت که فعالیتهای آن با زندگی روزمره شهری ادغام می شود ، کاملاً متفاوت از سایر دانشگاه است.

بیش از ۱۲۰ موضوع در ۲۸۰ دوره:

طیف وسیعی از دوره ها در WWU Münster شامل بیش از ۱۲۰ موضوع از علوم انسانی و اجتماعی ، پزشکی و علوم طبیعی است. رشته های بزرگ و مشهور مانند حقوق ، اقتصاد ، فلسفه یا پزشکی سالانه چندین هزار دانشجو را به مونستر جذب می کند. علاوه بر این ، دانشگاه وستلفالیان ویلهلم مونستر طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی ، مدارس تحصیلات تکمیلی و برنامه های دکترا را ارائه می دهد.

سطح بالای تحقیق:

ویژگی های تحقیقاتی دانشگاه بسیار متنوع است. در ابتکار تعالی دولت های فدرال و ایالت ، این دانشگاه با دو خوشه در میان دانشگاه های برتر آلمان نشان داده شده است: “دین و سیاست در فرهنگ های قبل از مدرنیته و مدرنیته” و “ریاضیات” – تجسم و کنترل رفتار سلول در زندگی ارگانیسم ها ”. تحقیقات بالینی اساسی ، که در آن پزشکان و دانشمندان علوم طبیعی بیماریهای التهابی مزمن و بیماریهای قلبی عروقی را بررسی می کنند ، از شهرت علمی بالایی نیز برخوردار هستند. سایر زمینه های تحقیقاتی اصلی عبارتند از شیمی آلی ، تحقیقات سلول های زیست پزشکی ، تجزیه و تحلیل سطح ، سیاره شناسی ، تجزیه و تحلیل نانو ، تحقیقات داروهای تولید مثل.

 

معرفی دانشگاه وستلفالیان ویلهلم مونستر

معرفی دانشگاه وستلفالیان ویلهلم مونستر

جهت گیری بین المللی:

ارتباطات علمی دانشمندان مونستر به تمام قاره ها گسترش می یابد. همکاری های رسمی و موافقت نامه های همکاری WWU مونستر را با بیش از ۵۵۰ دانشگاه و موسسه علمی در سراسر جهان ارتباط می دهد. WWU دارای ۱۸ توافق نامه همکاری سازمانی با نهادهای برزیل – از جمله آژانس های بودجه CAPES و FAPESP – و چندین همکاری علمی است. در حال حاضر حدود ۳۶۰۰ دانشجوی خارجی از بیش از ۱۰۰ کشور در WWU Münster ثبت نام کرده اند ، از جمله بورسیه های برنامه “علم بدون مرز”. WWU مونستر با حمایت آژانس بودجه CAPES برزیل میزبان استادی مهمان برزیلی (صندلی برزیل) است.

مشخصات:

۲۸۰ دوره ، ۱۵ بخش ، ۴۵،۰۰۰ دانشجو ، ۷،۳۰۰ فارغ التحصیل در سال ۲۰۱۰ ، ۵۷۱ استاد ، ۴،۶۰۰ دستیار تحقیق ، ۳ ملی ، ۴ کالج فارغ التحصیل بین المللی ، ۱۵ منطقه تحقیقاتی ویژه ، ۲ خوشه عالی.

مرکز EMU Brazil:

برای بیش از ۵۰ سال ، WWU ارتباط نزدیک با محققان و دانشگاه های برزیل داشته است. در حال حاضر حدود ۴۰ همکاری با بیش از ۲۰ دانشگاه برزیل در زمینه های زیست شناسی ، حقوق ، ژئو و انفورماتیک تجارت و داروسازی وجود دارد. با توجه به این موضوع ، دانشگاه برزیل دانشگاه مونستر در سال ۲۰۱۰ تاسیس شد. وظیفه مرکز برزیل تعمیق همکاری WWU در زمینه های تحقیق ، انتقال تحقیق ، آموزش و مطالعه با برزیل و مشاوره و حمایت از مردم است. و موسسات WWU دقیقاً در این زمینه ها فعالیت می کنند.

مرکز برزیل با دفتر ارتباطی خود در سائو پائولو همچنین یک نقطه تماس برای دانشگاه های برزیل و دانشجویانی است که علاقه مند به فرصت های تحقیق و تحصیل در آلمان هستند. در عین حال ، هدف انتقال واقعی ترین تصویر ممکن از توان علمی و اقتصادی برزیل چه از نظر داخلی و چه به عموم آلمان است.

خدمات مرکز برزیل شامل موارد زیر است:

ایجاد و گسترش همکاری های نهادی
شروع و پشتیبانی از پروژه های تحقیقاتی
شناسایی شرکای تحقیقاتی در آلمان و برزیل
تجزیه و تحلیل برنامه های بودجه
انتقال تحقیق را پشتیبانی کنید
تبادل دانشمندان و دانشجویان
فعالیت یک دفتر تماس در سائو پائولو

تمرکز اصلی WWU Münster برای همکاری با علم و اقتصاد در برزیل:

خوشه تعالی “دین و سیاست در فرهنگهای مدرن و مدرن”
خوشه تعالی “ریاضیات مونستر”
زیست پزشکی مولکولی
تحقیق در مورد باتری
فناوری نانو (زیست)
سیر تکاملی
سیاره شناسی
داروی عصبی و قلب و عروق
التهاب و عفونت
انتقال تحقیق (AFO)

بخوانید:  معرفی دانشگاه روتلینگن