معرفی دانشگاه گیسن

معرفی دانشگاه گیسن

در این مقاله می خواهیم به معرفی دانشگاه گیسن بپردازیم.

پس در ادامه مطلب با آزمون پرو همراه باشید!

شهر دانشگاهی گیسن در ۶۰ کیلومتری شمال فرانکفورت ، در میان روستایی دلپذیر و محصور در میان تپه ها و جنگل های ناهموار واقع شده است.

بناهای تاریخی و ساخت و ساز مدرن مرکز این همایش و قطب خرده فروشی است.

ساختمان مدیریت دانشگاه در مرکز شهر گیسن واقع شده است ، نه چندان دور از موزه علوم لیبیگ ، تئاتر شهر و باغ های گیاهان. این دانشگاه همچنین دارای قلعه ای در قرن نوزدهم است که اغلب برای جلسات و برنامه های خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر دوست داری سطح زبان آلمانیتو بسنجی، حتما در آزمون آنلاین آزمون پرو شرکت کن!( آزمون A1 , آزمون A2 , آزمون B1 , آزمون B2)

گیسن در قلب هسن نهفته است و در حالی که طیف گسترده ای از برنامه های فرهنگی را همزمان ارائه می دهد ، دره لان و تپه های پر درخت قرار دارد. هر سال، دفتر مشاوره بین المللی دانشجویان دانشگاه گیسن ، سفرهای تفریحی بی نظیری را برگزار می کند که به شما این فرصت را می دهد تا درباره آلمان بیشتر بدانید و مکان های جدید را کشف کنید.

 

برای اطمینان از اینکه جایی در سفرهای دلخواه خود انتخاب می کنید و برای برنامه ریزی خود به ما کمک می کنید ، لطفاً به ما اطلاع کافی دهید.

معرفی دانشگاه گیسن

معرفی دانشگاه گیسن

دانشگاه گیسن ، با نام رسمی  Justus-Liebig-Universität Gießen، یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی بزرگ در گیسن، هسن، آلمان است. این نام از مشهورترین عضو هیئت علمی آن ، جاستوس فون لیبیگ ، بنیانگذار شیمی کشاورزی مدرن و مخترع کود مصنوعی گرفته شده است.

این موسسه آموزش عالی آلمان ۴۱۳ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی بر اساس سوابق تحصیلی و نمرات گذشته دانشجویان است.

دانشجویان بین المللی می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.  دانشگاه گیسن همچنین چندین امکان و خدمات دانشگاهی و غیر دانشگاهی از جمله کتابخانه ، مسکن ، امکانات ورزشی ، تحصیل در خارج از کشور و برنامه های تبادل و همچنین خدمات اداری به دانشجویان ارائه می دهد.

دانشگاه گیسن دوره ها و برنامه هایی را ارائه می دهد که منجر به مدارک آموزش عالی رسمی مانند مدارک کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکترا در چندین زمینه تحصیلی می شود.

این حوزه ها شامل هنرها / علوم انسانی ، تجارت ، دندانپزشکی ، اقتصاد ، حقوق ، پزشکی ، علوم ، علوم اجتماعی و دامپزشکی است. بیمارستان دانشگاهی آن ، که دارای دو سایت گیسن و ماربورگ است (که بیمارستان بعدی دانشگاه آموزشی دانشگاه ماربورگ است) ، تنها بیمارستان دانشگاهی خصوصی در آلمان است.

جهت انجام انگیزه نامه تحصیلی برای مهاجرت به آلمان به سایت آزمون پرو مراجعه کنید و کمتر از ۱۴ روز کاری و با کمترین هزینه انگیزه نامه خود را دریافت کنید.

دانشگاه گیسن از قدیمی ترین موسسات آموزش عالی در جهان آلمانی زبان است.

این دانشگاه در سال ۱۶۰۷ به عنوان یک دانشگاه لوتر در شهر گیسن در هسن-دارمشتات تاسیس شد.

دانشگاه گیسن اکنون تقریباً ۲۳۰۰۰ دانشجو و ۸ هزار و ۵۰۰ کارمند دارد که به همراه دانشجویان گیسن شهری دانشجویی را تشکیل داده اند.

دانشکده ها و گروه ها:

 • دانشکده حقوق
 • دانشکده مطالعات اقتصادی و بازرگانی
 • دانشکده علوم اجتماعی و مطالعات فرهنگی
 • دانشکده تاریخ و مطالعات فرهنگی
 • دانشکده زبان ، ادبیات ، فرهنگ
 • دانشکده روانشناسی و علوم ورزشی
 • دانشکده ریاضیات و علوم کامپیوتر ، فیزیک ، جغرافیا
 • دانشکده زیست شناسی و شیمی
 • دانشکده علوم کشاورزی ، علوم تغذیه ای و مدیریت محیط زیست
 • دانشکده دامپزشکی
 • دانشکده پزشکی

 

بخوانید:  معرفی دانشگاه علمی کاربردی اسلینگن