هزینه مهاجرت به آلمان در سال 2021 چقدر است؟

هزینه مهاجرت به آلمان در سال ۲۰۲۱ چقدر است؟

مطلع بودن از شرایط و هزینه مهاجرت به آلمان از مهم ترین موارد مهاجرت به آلمان می باشد که متقاضیان باید پیش از اقدام در این خصوص به کسب اطلاعات بپردازند. کشور آلمان همواره در بین سه کشور برتر از لحاظ مهاجرت پذیری قرار گرفته است و هر ساله مهاجران زیادی وارد خاک این کشور میشوند. در سال های اخیر، شرایط مهاجرت کارکنان متخصص خارجی به آلمان تغییر کرده است و امروزه مهاجران شرایط بهتری برای ورود به خاک این کشور دارند.

https://azmoonpro.com/mag/

https://azmoonpro.com/mag/

آلمان کشوری است واقع در قاره  اروپا که از شمال با دانمارک، دریای شمال و دریای بالتیک از سمت شرق با کشور لهستان و جمهوری چک، از جنوب با کشور اتریش و سوئیس و از سمت غرب با فرانسه، بلژیک، هلند و لوکزامبورگ همسایه است.

پایتخت آلمان برلین است و ۸۲ میلیون نفر جمعیت دارد. آلمان پرجمعیت ترین کشور قاره اروپا محسوب می شود. زبان رسمی آن آلمانی است، نوع حکومت آن فدرالیسم نظام پارلمانی است و واحد پول آن یورو است.

هزینه مهاجرت به آلمان در سال 2021 چقدر است؟

هزینه مهاجرت به آلمان در سال ۲۰۲۱ چقدر است؟

آلمان کشوری توسعه یافته است و از لحاظ رفتار و اخلاق خوب مردمش و پایبندی آنها به قوانین معروف است. آلمان یکی از صنعتی ترین کشورها در جهان است و ثروتمندترین کشور عضو اتحادیه اروپا به شمار می رود.

آلمان از ۱۶ ایالت تشکیل شده که از آن ها می توان به بایرن، هامبورگ، برمن و برلین که پایتخت آن است نام برد. در ادامه این مقاله، هزینه مهاجرت به آلمان را در روش های مختلف خواهیم دید.

بخوانید:  کار آموزی در آلمان

لازم به ذکر است که مطلع بودن از هزینه مهاجرت به آلمان امری بسیار مهم به شمار میرود و متقاضیان حتما باید قبل از ورود به خاک این کشور به صورت کامل از هزینه مهاجرت به آلمان و زندگی در این کشور مطلع باشند.

کارشناسان و متخصصان با تجربه و کاردان موسسه  آزمون پرو  سعادت در این نوشتار شما عزیزان را از هزینه مهاجرت به آلمان و زندگی در این کشور آگاه خواهند ساخت.

ولی مهمترین نکته در پروسه آلمان داشتن وکیل مهاجرت و انگیزه نامه  خوب است. اگر به تنهایی و بدون مشاوره و راهنمایی وکلای مهاجرتی اقدام به مهاجرت به این کشور کنید، قطعا با مشکلات زیادی روبه رو خواهید شد.

دانشگاه برلین

دانشگاه برلین

برای اینکه احتمال ریجکت شدن خود را کم کنید باید پرونده ای کامل و دقیق ارائه دهید و از قوانین اقامتی به روز آگاهی داشته باشید تا در مسیر درست حرکت کنید.

موسسه آزمون پرو ،معتبرترین موسسه آنلاین در زمینه اخذ آزمون آنلاین تست آزمون a1 ، a2 ، b1 ،  b2، اطلاعت لازم در زمینه اقامت کارآفرینی آلمان و بلوکارت آلمان را در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

 

 

هزینه مهاجرت به آلمان و دریافت ویزا

http://azmoonpro.com/mag/general-prerequisites-for-immigration-to-germany/

هزینه مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

یکی از روش های اخذ اقامت آلمان اقدام به اخذ مهاجرت تحصیلی آلمان است. هزینه تحصیل در کشورهایی مانند انگلستان، آمریکا و استرالیا به مراتب بالاتر از کشورهایی مانند آلمان است که تحصیلات رایگان را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

البته دانشگاه‌های آلمان به دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم می‌شوند. دانشگاه‌های دولتی رایگان و دانشگاه‌های خصوصی شهریه‌ای حدود ۱۰ تا ۲۰ هزار یورو از دانشجویان اخذ می‌کنند.

بخوانید:  مزایا و معایب زندگی در آلمان

هزینه مهاجرت به آلمان و دریافت ویزا شامل موارد زیر می شود: (ریز هزینه های ویزا + زندگی)

 

نوع ویزا هزینه دریافت ویزا
ویزای ترانزیت هوایی ۶۰€
ویزای کوتاه مدت (بزرگسالان) ۶۰€
ویزای کودکان ۶ الی ۱۲ سال ۳۵€
ویزای کودکان زیر ۶ سال رایگان
ویزای شهروندان گرجستان، روسیه و اوکراین ۳۵€
ویزای بلند مدت آلمان ۳۷.۵€

 

پیش نیازهای عمومی جهت مهاجرت به آلمان (اقامت دائم):

اگرچه روش های گوناگونی برای مهاجرت به آلمان وجود دارد و هر کدام از این روش ها الزامات و شرایط مخصوص به خود دارد اما با این حال نیازهای مشترکی در انواع روش های مهاجرت به آلمان وجود دارد. برای این که بتوانید به آلمان مهاجرت کنید حتما مقاله پیش نیازهای عمومی جهت مهاجرت به آلمان (اقامت دائم) را مطالعه بفرمایید .

 

 

 

نویسنده : محمد علی زارع

 

اشتراک‌گذاری