نحوه ثبت نام و خرید آزمون آنلاین

ثبت نام در آزمون پرو آسان است است

برای این منظور ابتدا وارد مرورگر خود شوید و آدرس دامنه سایت آزمون پرو را در موتور جستجو گوگل وارد نمایید و بعد از آن روی سایت کلیک کنید.

برای استفاده از خدمات سایت ابتدا باید ثبت نام کنید، در منو بالا سمت چپ ، روی گزینه پروفایل کاربری کلیک کنید.

ابتدا وارد صفحه ورود میشوید ،اگر قبلن در سایت آزمون پرو ثبت نام کرده باشید، کافیست شماره موبایل یا ایمیل خود و رمز عبور را وارد کنید در غیر این صورت برای ثبت نام کمی اسکرول کرده و روی گزینه نام نویسی کلیک نمایید.

در مرحله وارد صفحه ثبت نام خواهید شد. نام کاربری و ایمیل و شهر محل سکونت خود و شماره موبایل خود را بدون صفر، وارد نمایید و تیک قبول کردن شرایط و قوانین سایت ازمون پرو را یادتون نره بزنید.

در انتها روی قسمت راست آزمایی گوگل کلیک کرده و پس از تایید شدن دکمه نام نویسی را کلیک کنید ، در این مرحله یک کد 5 رقمی برای موبایل شما ارسال خواهد شد و پس از وارد کردن کد ، روی گزینه ارسال رمز یکبار مصرف کلیک کنید تا ثبت نام شما نهایی شود.

پس از تکمیل فرایند ثبت نام، وارد حساب ایمیل خود شوید و روی ایمیل ارسالی که از طرف سایت ازمون پرو ارسال شده است کلیک کرده و یک رمز برای ورود به سایت آزمون پرو بسازید، توجه داشته باشید رمز ورود حداقل 7 کاراکتر و شامل حروف بزرگ و کوچک و کاراکتری های مثل هشتگ و علامت سوال و غیره باشد.

در مرحله بعد یک بار دیگر وارد پروفایل کاربری شوید و و رمز و ایمیل خود را وارد نمایید و بعد از آن وارد حساب کاربری خود یا پنل پیشخوان خواهید شد. در پنل پیشخوان شما به آزمون ها ، سفارشات ، تنظیمات کاربری خود مثل تغییر رمز و غیره دسترسی خواهید داشت.

نحوه خرید آزمون های تعیین سطح زبان آلمانی از سایت آزمون پرو

همان طور که می دانید ، آزمون پرو اولین و تنها برگزار کننده آزمون های آزمایشی گوته به صورت آنلاین در تمامی سطوح در داخل کشور می باشد. برای خرید آزمون بعد ساخت پروفایل کاربری در سایت ، وارد منو اصلی سایت رفته و روی گزینه آزمون ها کلیک کنید، این منو شامل آزمون های تعیین سطح ، آزمون آ یک ، آ دو ، ب یک ، ب دو است و به زودی در ماه های آینده آزمون ها سی یک و سی دو به سایت اضافه خواهد شد.

برای نمونه روی یکی از این آزمون ها کلیک می کنیم و وارد صفحه آزمون مورد نظر می شویم ،

لطفا قبل خرید ، ابتدا تمامی توضیحات آزمون ها و نحوه انجام هر آزمون را با دقت مطالعه کنید.

در سمت چپ روی منو گزنیه خرید کلیک کنید و و بعد از آن روی گزینه پرداخت کلیک کرده و به درگاه بانکی متصل خواهید شد ، پس از وارد کردن شماره کارت ، سی سی وی و رمز دوم و پرداخت شما با موفقیت انجام خواهد گرفت.

پس از پرداخت یک کد پیگیری برای شما ارسال خواهد شد.

در این حالت خرید آزمون مورد نظر شما زبان آموز گرامی با موفقیت انجام خواهد گرفت.

نحوه برگزاری ازمون تعیین سطح زبان آلمانی در سایت آزمون پرو :

در ویدیو های قبلی با نحوه ثبت نام و خرید بسته های تعیین سطح زبان آلمانی آشنا شدید در این ویدیو با نحوه برگزاری و تعیین سطح آزمون ها آشنا خواهید شد.

ابتدا وارد پنل پیخشوان خود شوید و وارد بخش ازمون ها شوید و پس از خرید آزمون مورد نظر به قسمت پیشخوان رفته و در قسمت آزمون ها ، آزمون مورد نظر خود را در یک محیط ساکت و آرام و بدون استرس برگزار نمایید و توجه داشته باشید ، که فقط می توانید یکبار آزمون بدهید و بعد از آن باید دوباره ازمون مورد نظر خود را خریداری کنید پس با دقت کافی آزمون بدهید.